Bondster

Bondster on Tšehhi ühisrahastuse investeerimisplatvorm. Alates 2017. aastast on välja makstud intresse 12 000 investorile rohkem kui 2,5 miljonit eurot. Investeerides Bondsteri laenudesse, võite teenida keskmiselt 14,86% intressi aastas. Bonster abiga saad investeerida tarbimis- ja ärilaenudesse. Minimaalne investeeringu summa alates 5€. Ehk investeerimsiega alustamiseks väga soodne võimalus. Kõik investeeringud on tagatud tagasiostugarantiiga.

Bondster on ühisrahastuse turg, mis tähendab, et platvorm vahendab teiste laenufirmade laene. Enamik Bondster laenud on tagasimakse garantiiga, mille annab laenu algataja.

Bondster statistika

  • Teeni keskmiselt 14,86% intressi aastas
  • Investeeringud on tagatud tagasiostugarantiiga
  • Minimaalne investeering alates 5€
  • Üle 12 500 investori
  • Investorid on teeninud üle 2,8 miljoni euro

Bondster kasutajakonto loomine

Bondster konto registreerimine on lihtne ja arusaadav. Selleks peab olema: vähemalt 18-aastane, omama Euroopa pangakaarti ja esitama isikut tõendava dokumendi koopia.

Alustamiseks tehke omale www.bondster.com konto.

Bondster cashback

Bondster on üks väheseid ühisrahastuseplatvorme, mis pakub uutele investoritele 1% raha tagasi boonust. Teil pole vaja spetsiaalset Bondsteri sooduskoodi, selle asemel peate oma boonuse saamiseks lihtsalt registreeruma meie soovituslingiga!