BitOfProperty

BitOfProperty on blokiahelal (blockchain) põhinev kinnisvara ühisinvesteerimise platvorm, mis muudab kinnisvarasse investeerimise taskukohaseks ja suurendab investeeringute likviidsust. Ettevõtte peakontor asub Singapuris ja tal on tütarettevõte Eestis.

bitofproperty

Nii igakuine üüritulu kui ka kapitali kasvutulu jaotatakse vastavalt sellele, kui palju teie omandis vara on. Renditulu jaotatakse iga kuu, kapitalitulu aga jaotatakse investeerimistähtaja lõpus. Saadud raha saab reinvesteerida või isiklikule pangakontole kanda.

BitOfProperty investeerimine

BitOfProperty platvormil investeeringute tegemiseks peate omale konto registreerima ja profiili kinnitama. Kui teie konto on platvormi poolt heaks kiidetud, saate oma kontole raha kanda ja alustada investeerimisega. Ülekannet tehes tuleb kindlasti märkida selgituseks oma investori ID, siis jõuab raha just teie kontole. Kui ID’d ei lisata, siis tagastatakse raha samale pangakontole, kust raha laekus. Hetkel on võimalik investeerida ainult Eurodes. Minimaalset investeeringusummat ei ole seatud – see võib varieeruda sõltuvalt projektidest. Samuti puudub maksimaalse investeeringusumma ülempiir.

Kinnisvarainvesteeringute oodatav tulu varieerub sõltuvalt kinnisvara tüübist, riigist ja kinnisvaraturu olukorrast.

Investeeringu tegemisel arvutatakse teie osa, jagades teie investeeritud summa tehingu kogu summaga. Nii igakuine üüritulu kui ka kapitali kasvutulu jaotatakse vastavalt sellele, kui palju teie omandis vara on. Renditulu jaotatakse iga kuu, kapitalitulu aga jaotatakse perioodi lõpus.

Raha välja võttes peate sisestama ülekantava summa, mis võib olla võrdne või väiksem, kui teie vabad vahendid BitOfProperty kontol.

Ühisrahastus ehk crowdfunding on suurepärane võimalus investeerida mõnda suurde projekti koos teiste investorite abiga.