Tasuta Bitcoin või Ethereum – kuidas teenida?

Populaarne krüptovaluutavahetuse platvorm Coinbase pakub tasuta võimalust teenida erinevaid krüptorahasid. Tasuta krüptoraha saamiseks peate vaatama Coinbase’i videosid, täitma küsimustiku ja seejärel kannab Coinbase teie rahakotti väikese koguse krüptoraha. Sisu on tavaliselt keskendunud konkreetsele altcoinile (nt GRT ja BOND) ning seetõttu teenitakse just neid münte õppetundide läbimise eest.

Kuna altcoine üldiselt ei soovitata pikaajaliseks investeerimiseks, saate need vähemtuntud mündid pärast teenimist Bitcoinideks või Ethereumiks vahetda. Coinbase Earniga teenimise alustamiseks peab teil olema rahastatud Coinbase’i konto, elama sobivas riigis (Eesti ja Soome sobivad väga hästi) ja kinnitama kõik oma isiklikud andmed.

Pakkumine! Registreeri endale Coinbase konto ja teeni 10$ tasuta raha, kui teed oma esimese sissemakse (peab olema 100$ (~88€) väärtuses).

NB! 4. detsember 2021 seisuga on võimalik teenida tasuda krüptoraha:

  • XLM (Stellar Lumens) – 10$
  • GRT (The Graph) – 4$
  • AMP (Amp) – 4$
  • ANKR (Ankr) – 4$
  • USDC (USD Coin) – 4$
  • IOTX (IoTeX (ERC-20)) – 3$
  • FET (Fetch.ai) – 3$

Ehk kokku üle 32$ tasuta coine.

Registreeri endale Coinbase konto.

Kui olete sisse logitud, kuid te ei näe võimalust teenida, järgige konto seadistamise jätkamiseks bänneril olevaid juhiseid. Kui teid lisatakse ootenimekirja, peate ootama, et saada ootenimekirjast eemaldamiseks. See võib populaarse nõudluse tõttu veidi aega võtta (tavaliselt paar tundi).

Ülesande täitmise eest teenitud krüptovaluuta summa põhineb krüptovaluuta USD (USA dollar) hetkehinnal teenimise ajal. Kuigi teenitud coinide koguarv jääb samaks, võib dollari väärtus krüptovaluuta hinna muutudes kõikuda.