Skrill

Skrill loodi juba aastal 2001, kandes sel ajal nime Moneybookers. Tegemist on veebipõhise maksesüsteemiga, mis toimib sarnaselt PayPaliga, võimaldades kasutajatel saata ja vastu võtta makseid teistelt kasutajatelt üle kogu maailma.

Skrill toodi algselt turule Ühendkuningriigis, keskendudes online-hasartmängude teenuse pakkumisele. 2000ndate alguses oli PayPal pärast mõningaid regulatiivseid muudatusi sektorile selja pööranud ja see avas ukse sellistele ettevõtetele nagu Skrill ja Neteller, et kehtestada end PayPali alternatiivina ja hakata oma mainet üles ehitama.

Skrill on üks suurimaid veebirahakoti teenuse pakkujaid maailmas.

Skrill on väga ohutu ja turvaline. Mõni kasutaja võib mõistagi olla mures varasema seotuse pärast hasartmängutööstusega, kuid on oluline meeles pidada, et Skrill asutati Ühendkuningriigis ja tegutseb jätkuvalt Ühendkuningriigi seaduste alusel. Online-hasartmängud on seaduslikud terves Ühendkuningriigis ning neid reklaamitakse laialdaselt televisioonis ja spordiüritustel.

Kas Skrill on siis seaduslik? Absoluutselt. Kas Skrill on usaldusväärne? Vägagi. Kui tunned muret selle pärast, kuidas su andmeid töödeldakse ja kuidas ettevõte käsitleb privaatsust, tutvu Skrilli privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega.

Skrill toimib paljudes riikides ja valuutades ning tasud võivad erineda sõltuvalt asukohast ja kasutatavast valuutast.

Skrill rahaülekanne on tasuta, kui tegemist on riigisisese ülekandega, kuid rahvusvaheliselt raha saates võib see olla tasuline. Kui su konto on mitteaktiivne, mis tähendab, et sa ei ole viimase 12 kuu jooksul teinud vähemalt ühe makse, võib sulle lisanduda 5 dollari suurune tasu aastas. Enamasti on need tasud väga mõistlikud. Olukord muutub aga siis, kui hakkad tegema rahvusvahelisi ülekandeid ja töötlema makseid erinevates valuutades.

Skrillil on olemas ka ettemaksekaart, mis ühendatakse sinu kontoga ja mida saab kasutada raha väljavõtmiseks sularahaautomaatidest ja isiklike ostude tegemiseks.

Skrillile on ligipääs otse veebibrauserist ning see töötab enamiku brauserite ja operatsioonisüsteemidega. See on saadaval ka mobiilis ning saad rakenduse alla laadida nii Androidi kui ka iOSi rakenduste poest. See tähendab, et võid Skrilli kasutada ka ringi liikudes, olgu selleks siis konto kontrollimine, makse tegemine või raha väljavõtmine.

Skrill kontole sissemaksete tegemiseks kuluv aeg sõltub valitud meetodist. Näiteks pangaülekanded võtavad aega 2–5 päeva, olenevalt sellest, millal need töödeldakse ja millises pangas.

Skrilli peetakse sageli PayPali alternatiiviks, mis viitab sellele, et see jääb lihtsalt oma suurema ja väljakujunenud rivaali varju. Kuid Skrill pole ära teeninud pelgalt “alternatiivi” tiitli, sest tegemist on massiivse ja funktsionaalselt mitmekülgse teenusega. See, et Pepsi retsept on sarnane Coca-Colaga, ei tähenda, et peaksid restoranis või toidupoes alati teise kasuks otsustama. Mõned inimesed armastavad Pepsit, teised eelistavad Coca-Colat ja enamik neist joob hea meelega mõlemat.

Kui sul on mingeid kogemusi PayPaliga, nii positiivseid kui ka negatiivseid, tasub registreerida endale Skrill konto. Tunne on tuttav ning võid avastada enda jaoks uu elemmiku. Kui ei ole ja otsid uut viisi raha saatmiseks ja vastuvõtmiseks veebis, soovitame sul pilk peale visata ja otsustada, kas see sobib sulle või mitte.

Skrill konto loomine

Skrill digitaalse rahakoti loomiseks registreeri konto.