Bulkestate

Investeeri kinnisvara arendusprojektidesse – Bulkestate on kinnisvara ühisrahastusplatvorm.

bulkestate investeerimine

Esimese asjana registreeri ennast Bulkestate kodulehel ja loo omale investori konto. Siis saad ligipääsu kõikidele investeerimise võimalustele. Nii saad teavet kinnisvara investeerimis projektide, pikkuse, asukoha ja tasuvuse kohta. Vali välja omale sobiv projek, vali summa ja tee investeering. Kui sinu poolt valitud projekt kogub kokku vajaliku summa, siis saab sinust selle projekti investor. Kui aga projekti investeerimise eesmärki ei saavutatada, siis tagastateks sulle raha.

Bulkestate statistika

  • Üle 14 500 tehtud investeeringu
  • Üle 4300 investori
  • Keskmine laenutähteg 12 kuud
  • 15,29% kaalutud keskmine tootlus
  • Kinnisvara objektid Lätis ja Bulgaarias

Bulkestate investeerimine

Investeerida võivad kõik nii eraisikud kui ettevõtted. Eraisikud peavad olema vähemalt 18-aasta vanused. Liitudes Bulkestate ühisrahastusplatvormiga ning investeerides ei pea investorid tasuma mingeid tasusid.

Investeerimist saab alustada alates 50€. Maksimaalne summa ei ole piiratud, kuid see ei saa olla suurem kui vajalik laenusumma. Pane tähele, et pangaülekande jõudmine sinu Bulkestate kontole võib vahel võtta aega 3-5 tööpäeva. Kohe kui raha on kontole jõudnud, tuleb vastav teavitus e-mailile. Kui aga soovite teha väljamakset oma kontolt, siis ülekande laekumine sinu pangakontole võtab aega kuni 3 tööpäeva.

Väljamakset Bulkestate kontolt saab teha igal ajal. Sisesta summa, mille soovid kanda oma pangakontole. Ülekande laekumine pangakontole võib aega võtta 3-5 tööpäeva.

Bulkestate Autoinvest

Autoinvest on investeerimise tööriist, mis investeerib sinu eest automaatselt. Sina pane paika vaid kriteeritumid, mille põhjal Autoinvest investeeringud teeb. Autoinvesti kasutamiseks peab Bulestate kontol olema vähemalt 50€. Autoinvest kasutamine on tasuta ja funktsioone/seadistusi on igal ajal võimalik ümber seadistada või peatada.

Garantiid

Iga Bulkestate laen on tagatud kinnisvara hüpoteegiga. Bulkestate on hüpoteekide hoidja ning realiseerib neid juhul, kui tekib probleem laenu tagasimaksmisega.