Crowdestor

Ettevõtete ühisrahastusplatvorm – ärid, kinnisvara, transport ja startup projektid. Investeeri alates 50€.

Crowdestor investeerimine

Crowdestor annab kõigile võimaluse investeerida otse kinnisvara ja äriprojektidesse ilma vahendajateta ja varjatud tingimuste või kuludeta. Crowdestori abil saate hakata investeerima alates 50 eurost, mille aastane intressimäär on 12%. Intressimäärad on fikseeritud kogu laenuperioodiks. Tavaline investeeringu periood on 12-18 kuud.

Minimaalne summa Crowdestor platvormil investeerimiseks on 50€. Kui projekt ei ole 48 tunni jooksul soovitud raha kogunud, tagastatakse raha teie Crowdestor kontole. Pane tähele, et investeerimiseks pead olema vähemalt 18 aastane ja omama mõnda Euroopa Liidu panga pangakontot.

Niipea kui olete raha kandnud Crowdestor kontole, kuvatakse raha automaatselt teie profiilil. See protsess võib kesta vahel mõnest tunnist kuni 3 tööpäevani. Pidage meeles, et rahatehingud pannakse nädalavahetustel ootele.

Selleks et maksimeerida investorite rahalist kindlustunnet laenuvõtjate maksejõuetuse korral, otsustas Crowdestor võtta kasutusele uue programmi, mille nimi on tagasiostugarantii fond (Buyback Guarantee Fund). Programmi eesmärk on kaitsta investorit, kui laenusaaja peaks maksejõuetuks muutuma. Fondi väärtus on üle 140 000 euro.