Debitum Network

Debitum Network on ühisrahastusportaal, mis ühendab väikeettevõtteid ja investorid. Investeerige tagasiostugarantiiga (Buyback) laenudesse. Seadistage oma konto, istuge maha ja vaadake, kuidas teie raha kasvab. Minimaalne investeeringusumma on 10 eurot ühe laenu kohta.

Debitum Network investeerimine

Investeerimisega alustamine on lihtne. Registreerige endale konto, see võtab aega ainult ühe minuti ja on täitsa tasuta. Kui olete konto loonud, saadetakse teile e-mailile kinnituslink. Pärast oma kirja kontrollimist saate sisse logida ja hakata platvormi kasutama. Tehke oma kontole sissemakse ja alustage laenudesse investeerimist. Soovi korral on võimalik seadistada ka automaatne investeerimine. Minimaalne summa investeerimiseks on 10€.

Debitum Network on spetsialiseerunud ärilaenude, arvete finantseerimise ja kaubanduse finantseerimisele. Laenuvõtjad liigitatakse järgmistesse kategooriatesse: tootmine, teenused, metsandus, ehitus, finantsteenused, logistika, ravimid, kaubandus, kaevandamine, autod, infotehnoloogia ja telekommunikatsioon, tootmine, tervis, hulgimüük ja kinnisvara.

Tavaliselt toimuvad intresside väljamaksed laenu tähtaja lõppedes, ehk tegemist on bullet-tüüpi laenudega. Aga on võimalus saada intressimakseid ka igakuiselt. Debitum Network aastased intressimäärad varieeruvad vahemikus 6–12% (intressimäärad määravad laenu väljastajad ise). Pane tähele, et kui laenu tagasimakse hilineb, siis ka selle pealt on võimalik teenida lisaks intressile ka “trahvi”.

Debitum Network statistika

  • Investeeritud üle 8 960 000 euro
  • Keskmine intress 7,74%
  • 3047 registreeritud investorit

Auto invest

Auto-Invest on automaatne tööriist, mis valib teie määratud kriteeriumidele vastavad laenud millesse investeerida. Saate määratleda järgmised kriteeriumid: krediidiskoor, intressimäär, summa suurus, maksimaalne investeering, tähtaeg ja kas teenitud intressid reinvesteerida. Automaatne investeerimine teeb kõik investeeringud automaatselt teie eest. Pärast teie valitud kriteeriumide sisestamist investeerib Auto Invest automaatselt sobivatesse laenudesse. See on väga tõhus vahend oma aja kokku hoidmiseks. Portaalis on ka kolm eelseadistatud Auto Invest portfelli, kui ise ei soovi seadistusega tegeleda. Need on: konservatiivne, mõõdukas ja agressiivne.

Debitum Network turvaline investeerimine

Debitum Network kasutab erinevaid vahendeid, et maandada platvormi investorite riski. Kõik portaalis olevad laenud on ärilaenud. Ettevõtted maksavad oma laenud tagasi palju tõenäolisemalt kui eraisikud. Ärilaenudel on ka laenu võtmiseks tavaliselt rangemad nõuded. Enamikel laenudel on tagasiostugarantii. Kui mõni laen hilineb, ostab laenu väljastaja laenu tagasi.

Soovita sõbrale ja teeni raha!

Igal Debitum Network kasutajal on unikaalne link, mida saate sõpradega jagada. Kui teie sõber on registreerunud ja investeerinud kokku 250 eurot – saate mõlemad 10 eurose boonuse. Rohkem infot leiate “Invite friends” lehelt.