DoFinance

DoFinance on ühisrahastusplatvorm, mis võimaldab kõigil saada investoriks. DoFinance pakub uusimat tehnoloogiaplatvormi hõlpsaks, arukaks ja turvaliseks investeerimiseks. Kasvatage oma raha nutikalt tarbimislaenudesse investeerides. Sõltuvalt valitud plaanist võite teenida kuni 11% aastast tootlust.

DoFinance investeerimine

Registreerige endale konto, mille tegemine on täitsa tasuta ja ei kohusta millekski. Lisage oma investori kontole rahalisi vahendeid. Kõige lihtsam viis on selleks pangaülekanne oma kodupangast. Minimaalne summa on 10 eurot. Kui olete oma investori kontole raha lisanud, võite hakata investeerima.

Valige investeeringud käsitsi või tehke seda automaatse investeerimise programmi abil. Auto-Invest loob teie eelistuste põhjal investeerimisportfelli ja investeerib teie raha ise. Automaatse investeerimisega töötab teie raha ööpäevaringselt. Hakake teenima kasumit! Investeeringu maksetähtpäeval saate oma kontole nii põhisumma kui ka intressi. Saadud raha saate kanda oma pangakontole või reinvesteerida täiendava intressi teenimiseks. Kui kasutate käsitsi investeerimise võimalust, siis oma portfelli mitmekesistamiseks jagada investeering mitmeks laenuks.

DoFinance buyback

DoFinance pakub kõigi laenude jaoks BuyBacki garantiid. Kui laenusaaja hilineb oma laenu tagasimaksmisega, maksab laenu väljastaja teile kogu põhiosa ja kogunenud intressisumma tagasi.