Ekassa

Ekassa on veebipõhine investeerimisplatvorm, mis võimaldab investoritel kiiresti ja lihtsalt investeerida ühisrahastuse tarbimislaenudesse. Investeerimisega alustamiseks peate registreerima konto, lisama oma investeerimiskontole raha ja valima oma vajadustele vastava strateegia. Minimaalne investeeringu summa on 10 eurot.

Ekassa investeerimine

Ekassaga investeerimine on lihtne. Esimese asjana registreeri omale konto. Ekassas registreerumiseks sisestage lihtsalt oma nimi, telefoninumber ja kehtiv e-posti aadress. Siis avanevad kõik võimalused portaalis. Peale konto loomist lisage rahalisi vahendeid – võimalik investeerida eurodes (EUR) või zlottides (PLN). Valige omale pakett ja ostke omale laenusid. Ekassas investeerides arvestatakse intressi iga päev ja lisatakse teie kontole. Investeerida on võimalik perioodiks 1, 3, 6 ja 12 kuud.

Ekassa platvormi kaudu investeerimine on tasuta ja varjatud tasud puuduvad. Investeerida saavad kõik Euroopa Liidu elanikud, kes on vähemalt 18-aastased ja kellel on pangakonto.

Ekassa kontole saate raha kanda oma isiklikult pangakontolt. Euroülekandeid saab teha kiirelt ja odavalt, kasutades SEPA ülekandeid. Kui teil on raha muus valuutas kui EUR, saate selle üle kanda, kasutades rahaülekande teenust. Raha saab oma investeerimiskontole kanda ainult teie nimel avatud pangakontolt.

Raha tagasi garantii – Buyback

Raha tagasi garantii tähendab seda, et algselt investeeritud rahast saate alati tagasi 100%. Mis iganes juhtub laenudega, kuhu teie raha investeeritakse, saate alati oma algsed investeeringud tagasi. Näiteks: teil on investeering 10 eurot. Kui laenuvõtja võlgneb laenu tagasimaksmata jätmisega 1. mail, tagastab Laenuandja teile 30. juunil või investeerimisperioodi lõpus kogu summa 10 eurot.

Ekassa Auto Invest

Auto Invest on funktsioon, mis võimaldab raha investeerimist automaatselt, lähtudes investori valitud paketist ja parameetritest. Kui olete investeerimispaketi valinud, saate aktiveerida Autoinvesti, mis valib teie investeeringu jaoks kõige sobivamad laenud, lähtudes teie riskist ja strateegiast. Autoinvest valib laenud, et maksimeerida oma investeerimisportfelli mitmekesisust, vahemikus 1 kuni 20 EUR iga antud laenu kohta.

Kui teil pole varem kogemusi ühisrahastusplatvormidega, soovitame alustada paketiga GARANTEERITUD. Sellel paketil on 100% tagasiostuvõimalus (Buyback), seega minimaalne risk ja garanteeritud kasumlikkus.

NB! Investeerimistulu maksustatakse ja selle eest vastutab investor ise oma elukohariigis. Sel eesmärgil pakub Ekassa teile vajalikke aruandeid.