Fast Invest

Fast Invest on teinud investeerimise lihtsaks. Alustage investeerimist alates 1 eurost! Fast Invest on investeerimisplatvormi, kus kõigil on võimalus saada investoriks. Inimesed nagu sina saavad luua regulaarse passiivse sissetuleku voo, investeerides tarbimislaenudesse. Stabiilne ja turvaline platvorm võimaldab investeerida erinevatesse riikidesse, laenuliikidesse ja laenuasutustesse. Portaal tegutseb kogu Euroopas.

Fast Invest investeerimine

Investeerimisega alustamiseks peate registreerima tasuta kasutajakonto. Registreerimine on uskumatult lihtne ja see ei tohiks võtta rohkem aega kui 5 minutit. Kui olete omale konto loonud, siis tuleb sinna kontole ka raha kanda. Raha saab kanda lihtsa pangaülekandega, minimaalne investeeringu summa on vaid 1 euro. Kui konto loodud ja raha lisatud, siis nüüd saate alustada pihta investeerimisega. Võite käsitsi valida laenud, kuhu investeerida või kasutada teise võimalusena Auto Invest tööriista, mis investeerib raha automaatselt teie eest. Iga kuu hakkate oma Fast Invest kontole saama makseid, mis koosnevad nii põhiosast kui ka intressimaksetest. Raha kas reinvesteerite või kannate oma pangakontole.

Fast Invest statistika

  • Üle 30 000 registreerunud investori
  • Kokku 13 000 000+ eurot investeeritud
  • Intressimäärasid on 9 kuni 16%
  • Miinimum investeering kõigest 1 euro

Kasutage kiiret ja nutikat kalkulaatorit, et näha, kui palju võite teenida:

Fast Invest Auto Invest

Auto Invest on spetsiaalne investeerimise tööriist, mis võimaldab teil seadistada oma portfell ja süsteem investeerib automaatselt teie eest. Te ei pea kulutama aega õige investeeringu otsimiseks. Auto Invest tagab teile mitmekesise portfelli, investeerides ainult teile sobivatesse laenudesse. Kui vaja, saate Auto Invest funktsiooni igal ajal peatada või ümber seadistada. Auto Investi on võimalik seadistada ka raha uuesti investeerima – ehk teenite liitintressi.

Fast Invest Raha tagasi garantii

Fast Invest platvorm pakub ainulaadset MoneyBack garantiid. Kui keegi otsustab ühegi laenuga investeerimise lõpetada, ostab FAST INVEST selle investeeringu ühe päeva jooksul tagasi. Raha saab kohe kätte. Pärast investeeringu müümist saab investor kogu põhisumma.

Fast invest BuyBack garantii

Kõiki Fast Invest laene kaitseb BuyBack garantii. Fast Invest hoolitseb selle eest, et nende kliendi investeering oleks ohutu, kompenseerides makse juhul, kui mõni laenuvõtja plaanipärase laenumaksega hilines üle kolme päeva.