Grupeer

Grupeer on laenuplatvorm, mis ühendab investoreid ja laenusoovijaid. Investeerimist saab alustada juba 10 eurost. Grupeeris investeerimine on lihtne ja tasuta!

Grupeer investeerimine

Registreeru kohe – konto loomine Grupeeris võtab ainult ühe minuti. Lisage raha – siis saate valida investeerimiseks projekte ja luua oma investeeringute portfelli. Saage kasumit – teenige intresse kord nädalas või kuus.

Grupeeri platvorm annab võimaluse investeerida laenudesse, mille on välja andnud erinevad krediidiasutused ja investeerimisfondid. Platvorm pakub kahte tüüpi laene: krediidiasutuste poolt eraisikutele väljastatud laene ja ettevõtetele väljastatud laene. Eraldi kategooriana kuuluvad kinnisvaraarendus projektidele spetsialiseerunud ettevõtetele väljastatud arendusprojektidega seotud laenud. Iga laenu kohta antakse konkreetne ülevaade – laenu eesmärk, summa, tagasimakse tähtaeg, maksegraafik ja tagatis. See annab hea võimaluse hinnata ja otsustada, millisesse laenu oma raha investeerida.

Investeerida saavad kõik vähemalt 18-aastased Euroopa majanduspiirkonna riikides või Šveitsis elavad inimesed, kellel on pangakonto.

Grupeeri kontole saate teha lihtsalt pangaülekande. Platvormi sissemaksel minimaalsete rahasummade piirangud puuduvad, kuid siiski tuleks arvestada, et pakutavatesse laenudesse on võimalik investeerida minimaalselt 10 eurot. Grupeer arveldab ainult eurodes. Kui teie arvelduskonto põhivaluuta on mõni teine valuuta, peate enne makse tegemist konverteerima selle eurodesse.

Grupeer statistika

  • Keskmiselt 13.32% tootlus
  • Investeeritud üle 50 000 000€
  • Üle 17 000 investori, 85 riigist
  • Laenuperiood 1-36 kuud

Grupeer Auto-Invest

Auto-Invest lubab teil seadistada just teile sobiva strateegia (soovitud tootlus, tähtaeg, laenu andja jne) ja hoida läbi selle aega kokku. Auto-Invest investeerib automaatselt just teile sobivatesse laenudesse ja projektidesse.

Grupeer Buyback garantii

Buyback ehk tagasiostugarantii olemasolu tähendab, et kui laenusaaja viivitab laenu maksete tasumisega kauem kui 60 kalendripäeva, on selle laenu väljastanud krediidiasutus kohustatud ostma tagasi nii teie osa laenust kui ka ülejäänud investorite nõuded tasumata põhiosa ja kogunenud intresside ulatuses. Hetkel on kõik Grupeeris pakutavad laenud tagatud tagasiostu garantiiga.

Grupeer cashback ja boonussüsteem

Cashback on Grupeeri boonusprogramm. Registreerunud kasutajatel on võimalik teenida kindla summa investeerides mõne % boonust.
Lisaks on kõigil kasutajatel võimalik osa saada soovitus programmist, millega on võimalik teenida täiendavad (passiivset) sissetulekut. Ja selle jaoks ei pea isegi investeerima. Igal kasutajal on oma konto all soovituslink (referral), mida võite jagada oma sõpradele nt Facebookis. Kui läbi selle registreerib uus kasutaja on võimalik teil teenida 0,5–1,25% kõigist investeeringutest, mille on teinud meiega liitunud inimene. See sissetulek ei sõltu teie investeeringutest, nii et teil ei ole mingeid riske.

Grupeer portaalis on järgmised laenude väljastajad: Monify, Right Choice Finance, A24 Finance, DoZarplati, Primo Invest, Finsputnik, Pozyczka Pieniedzy, Credito, Stik Credit, DoZarplati, PlanetaCash, IbanCar World, Mikrokasa, Bosak Microfinance Bank, NordCard, Cube Funder, Saules Kredits, e-Mkopo.