Hooandja

Hooandja on ühisrahastusplatvorm, kus loomingulised ideed saavad toetust koguda. Ühisrahastusplatvorm Hooandja tähistas 30. mail 2019 oma seitsmendat tegutsemisaastat. Seitsme aasta jooksul on hoo sisse saanud läbi selle platvormi üle 1000 projekti, millesse on investeeritud rohkem kui 3 miljonit eurot, rohkem kui 100 000 inimese poolt.

hooandja

Loovatele projektidele annetusi koguv portaal Hooandja on aidanud hoogu anda muusikaprojektidele (kontsertid, CD albumid jm), trükistele, üritustele, spordiprojektidele ja paljudele kondanikualgatusega seotud projektidele.

Tuttavad projektid kõikidele inimestele on kindlasti: Uue Maailma Tänavafestival, inspiratsioonikonverents TEDxTallinn, Karmoškaaabits, “Väike prints” eriväljaanne, Kassikohvik Nurri rajamine, Kadri Voorandi uue albumi väljaandmine, Anna Lutter “Kuut”, ESTCube-2 ehitamine, Margus Karu raamat “Hobune Henry Unenägu”, matemaatika õhtuõpik, Paul Neitsovi CD väljaandmine, lauamäng “Riigimehed”, , Vokaalgrupp Mirt debüütalbum, Must Kast 5: rattad alla!, NO99 teatri lavastus “Iga eht südamelook”, Märulifilm “Õiglus” jpt.

Hooandjasse on oodatud kõik loovad ideed, olgu need siis ühe nädalavahetuse ettevõtmised või kuudepikkused projektid, nii eriskummalised kui tõsised, traditsioonilised kui eksperimentaalsed.

Rohkem infot ja projektide tutvustused leiad Hooandja kodulehelt.