Kreditex Ühisraha

Kreditex Ühisraha on inimeste vahelise investeerimise ja otselaenamise platvorm ehk ühisrahastusplatvorm. Investeerida saad arvuti tagant lahkumata ja selleks ei pea olema sul finantsalast haridust ega varasemat kogemust. Võimalik on teenida intressi kuni 15% aastas.

Kreditex Ühisraha investeerimine

Kreditex ühisrahastuse kasutamiseks tuleb teha ennast kasutajaks ja registreerida investoriks. Tuleb täita registreerimisankeet ja tuvastama ka oma isiku. Selleks tuleb saata oma dokumendi koopia. Iga registreeritud kasutaja saba omale virtuaalkonto, kus on hea ülevaade teie rahalistest vahenditest. Kui virtuaalkontol veel raha ei ole, siis selleks tuleks teha pangaülekanne oma pangakontolt. Kohe, kui raha on laekunud Kreditex Ühisraha pangakontole, ilmub see ka teie virtuaalkontole. Tavaliselt see võtab aega kuni ühe tööpäeva.

Kreditex Ühisraha kaudu saab investor investeerida väikelaenudesse või ehituslaenudesse. Minimaalne investeeringu suurus tagatiseta väikelaenudesse on 10€ ja ehituslaenudel 100€. Investor saab ise valida investeerimisvõimaluse või kasutada automaatpakkujat. Investeeringute arv ei ole portaalis piiratud. Investoril võib olla nii mitu investeeringut kui ta ise soovib. Investeeringute väljamaksed toimuvad vastavalt tagasimaksegraafikule tavaliselt üks kord kuus.

Väikelaenudesse investeerides näete võimalik investeeringute tabelit. Seal on näha taotluse kuupäev, reiting, perioodi pikkus, saadav intress, investeeringu staatus ja oodatav tulusus. Neid pakkumisi omavahel võrreldes leiate just endale sobiva investeeringu. Soovitatakse investeerida pisemaid summasid mitmesse erinevasse laenu, siis on teie investeeringute portfell rohkem hajutatud. Pane tähele, et igal laenul on olemas ka reiting, millega oskate hinnata ka riske paremini. Mida parem on skoor, seda suurem on tõenäosus, et laenu tagastamine läheb probleemideta.

Investeerida saab vähemalt 18-aastane füüsiline või juriidiline isik. Investeeringud on kaitstud Kreditex Ühisraha Reservfondiga 80% ulatuses, või kinnisvara hüpoteegiga. Kõikidele laenutaotlustele tehakse põhjalik mitmetasandiline kontroll. Eraisiku tulumaksu ei pea ise deklareerima – Portaalipidaja teeb seda teie eest.