Kuetzal

Investeeri oma raha Euroopa ettevõtetesse, projektidesse ja idufirmadesse. Teeni aastas kuni 21%. Kuetzal ühisrahastamine on alternatiivne meetod erainvestoritelt raha kogumiseks, et finantseerida erineva suuruse ja iseloomuga projekte.

Kuetzal investeerimine

Registreeri omale konto ja tutvu aktiivsete projektidega. Kuetzali investeeringu minimaalne summa on 100 eurot. Kõik Kuetzali investeerimisvõimalused on laenupõhised ehk investor ei saa firmas osalust. Esimese sissemakse peate tegema oma isiklikult kontolt. Võimalus on kasutada ka Skrill ja Neteller maksevahendeid. Sissemakse jõuab teie kontole tavaliselt 2 tööpäevaga. Väljamaksete ajakava on projektiti erinev. Pärast seda, kui olete investoriks registreerunud ja otsustasite konkreetsesse projekti panustada, näete teile valitud projekti intressi väljamaksete ajakava. Intressimaksed on kogu perioodiks fikseeritud.

Kuetzal buy-back

Investeeringute tagasiostu (buyack) garanteerib platvorm ise.

Kuetzal boonusprogramm

Ühisrahastusplatvormil Kuetzal on ka oma soovitusprogramm, millega saavad liituda kõik kasutajad. Igal kasutajal on oma unikaalne link, mida saab näiteks sõpradega jagada. Kui sõber loob konto, siis teenid sina 2,5% ja sõber 0,5% boonus esimese 180 päeva jooksul. See on hea võimalus passiivset rahavoogu tekitada.

Kuetzal cashback

Aktiivsetele investoritele pakutakse paar korda aastas cashback kampaaniaid. See tähendab, et mingi kindla summa investeerides teenite % juurde. Seda rakendatakse tavaliselt kõigile aktiivsetele projektidele. Raha tagasi (cashback) makstakse automaatselt pärast iga investeeringut teie kontole, olenemata sellest, kui palju investeeringuid olete teinud. See summa võib olla 1-3% tavaliselt.

Kuetzal Care

Kuetzal Care süsteem tagab, et projekti lõpuks saadakse täis rahastus, olenemata sellest, kui palju vahendeid investorid on investeerinud. Kui projekt ei jõua eesmärgini, kaasab Kuetzal omavahendid, et katta investeeritud summa ja eesmärgi summa vahe. See loob täiendava garantii, et lõpuks rahastatakse kõik projektid. Näide: kui on olemas projekt, mille eesmärk on koguda 100 000 eurot. Tähtaeg on saabunud, kuid investeeriti vaid 75 000 eurot, siis Kuetzal kaasab puudu oleva 25 000 euro.