Lenndy

Lenndy on ühisrahastusplatvorm, kus investorid saavad investeerida erinevate laenufirmade laenudesse. Investoril on võimalik teenida 12-15% intressi. Peamised laenutüübid on Lenndy ühisrahastusplatvormil: ärilaenud, eralaenud, autolaenud, kodulaenud (hüpoteeklaenud) ja arvete finantseerimine. Investeerimine pole kunagi varem olnud nii lihtne ja turvaline.

Lenndy investeerimine

Portaalis Lenndy konto registreerimine ja investeerimine on täiesti tasuta. Peale konto loomist tehke oma pangakontolt esimene sissemakse (eurodes). See võib võtta tavaliselt aega kuni kaks tööpäeva. Investeeringut tehes on võimalik filtreerida erinevad laenupakkumised järgmiste näitajate järgi: laenuperiood, laenu tüüp, summa suurus, intressimäär, riik ja Buyback võimalus. Iga laenu kohta on võimalik ka vaadata eraldi täpsemat informatsiooni – laenu summad, tähtajad, laenu eesmärk, tagatis, pildid, laenaja profiil jne. Peamised laenupakkujad on hetkel Leedu firmad First Finance, Simplefin ja Poola firma Daily Credit.

Lenndy portaalis olevatel laenudel on erinevad tagasimakse meetodid. Investeerides oma raha, valige alati just endale sobiv variant. Osadel laenudes kogu summa ja intressid makstakse välja alles laenuperioodi lõpus. Mõnedel laenudel makstakse igakuiselt intressi aga põhisumma jääb laenuperioodi lõppu. Kui laenu võetakse mõne kinnisvara arendusprojekti jaoks, siis laen võidakse maksta tagasi alles projekti müügitulust.

On olemas tagatisega ja tagatiseta laenud. Tagatisega laenude puhul on tagatiseks näiteks hüpoteeklaenu puhul ostetav kinnisvara ja autolaenu puhul sõiduauto ise.

Lenndy statistika

  • Üle 6700 investori
  • Investeeritu juba üle 29 000 000 euro
  • Keskmine tootlus 12.29%
  • Rahastatud ligi 9000 laenu
  • Investeeringu pikkus 3 – 60 kuud

Lenndy buyback tagasiostu garantii

Enamikel Lenndy portaalis olevatel laenudel (portaalis “Buyback” ikoon) on tagasiostugarantii, mis on selle portaali üks suuri eeliseid. See tähendab, et kui laenusaaja on 60 päeva maksetega hiljaks jäänud, siis peab ta laenu tagasi maksma koos trahviga.

Lenndy boonusprogramm

Lenndy platvormil on teil suurepärane võimalus teenida ka lisatulu jagades oma personaalset soovituslinki nt Facebookis sõpradega. Kui inimene registreerub teie lingi kaudu ja teeb oma esimese investeeringu, saate teie kui tema 10 eurot boonust. Raha kantakse kontole peale esimese 100 euro investeerimist. Mida rohkem te sõpru kutsute platvormiga liituma, seda suuremat tulu on teil võimalik teenida. Kümnele sõbrale kutse saates teenite 100 eurot. Lisaks on võimalik teenida +2% järgmiste 90 päeva jooksul tehtud investeeringute pealt. Raha kantakse teie Lenndy kontole igal reedel.