LHV aktsiamäng Börsihai

Aktsiamängu Börsihai eesmärgiks on kolme nädala jooksul teha virtuaalselt väärtpaberitehinguid ning kasvatada oma portfelli päris rahaga riskimata. Mängu võitjaks ja peaauhinna 3000 euro omanikuks saab see, kelle portfell on mängu lõpuks kõige suurema kasvu teinud.

Mäng toimub 2. novembrist kuni 20. novembrini 2020 ja võitjaks on mängija, kelle portfell on 20. novembri seisuga turul kõige rohkem väärt. Mängule saab registreerida alates 19. oktoobrist kuni mängu lõpuni.

Osalema on oodatud igas vanuses investeerimishuvilised ning osalemine on kõigile tasuta. Eraldi arvestust peetakse parima noore ehk kuni 19-aastase investori leidmiseks, kellele on välja pandud eraldi auhinnad. Lisaks on oodatud mängust osa võtma ka firmade, koolide jm kollektiivide meeskonnad, et leida, kes on klassi parim rahakasvataja või võrrelda, millises firmas töötavad kõige osavamad börsihaid.

Iga osaleja saab virtuaalportfelli, mille väärtuseks on mängu alguses 10 000 dollarit. Igal tööpäeval kuni mängu lõpuni kantakse sinna veel lisaks 1000 dollarit.

Mängu käigus saab kaubelda nii Standard & Poor´s 500 (S&P 500) Standard & Poor´s 500 kuuluvate ettevõtete aktsiatega kui ka boonusena mängu lisatud Tesla (TSLA), Alibaba Group’i (BABA), Snowflake’i (SNOW) ja Moderna (MRNA) aktsiatega.

Loe lisaks ja registreeri juba täna: lhv.ee/hai