Monestro

Monestro abil saad investeerida lühiajalistesse tarbimislaenudesse. Lihtne ja taskukohane – alusta kasvõi 10 euroga.

Monestro investeerimine

Portaali sisenemiseks ja portaali teenuste kasutamiseks peab isik registreerima end portaali kasutajaks. Teile luuakse virtuaalne konto, kus peetakse jooksvat arvestust teie raha ja tehingute üle.

Monestro ühisrahastusplatvormis osaleb investor laenude oksjonil. Laenupakkumises märgib investor laenusumma, mida investor soovib laenusaajale laenata ja minimaalne intressimäär, millega laenuandja on nõus laenu andma. Oksjoni käigus võivad portaali kasutajad küsida laenutaotluse esitanud laenusaajalt täiendavaid andmeid, kusjuures küsimused ja vastused on näha kõikidele kasutajatele. Laenupakkumises nimetatud laenusumma ja intressimäära väärtused ei tohi olla suuremad vastava oksjoni jaoks määratud tingimustest. Kui laenuvõtjale need tingimused sobivad ja konkurendid paremat pakkumist ei tee, saategi oma raha investeerida. Peale oksjoni edukat lõppu makstakse laen koheselt laenuvõtja kontole Monestros.

Monestro statistika

  • Keskmine intress 20%
  • Keskmine periood 20 kuud
  • Keskmine laenusumma 1793€

Monestro autoinvest

Autoinvest abil on võimalik investeerimine automatiseerida. Selleks määrate portaalis endale sobivad laenupakkumiste parameetrid ja kinnitab vastava Autoinvest’i seadistuse. Süsteem hakkab ise otsima laene ja nendesse investeerima.

Monestro ei arvesta teie investeeringutelt maha makse. Investor on vastutav ise oma tulude/investeeringute deklareerimise eest.