Paysera

Paysera on turvaline, soodne ja lihtne viis maksete tegemiseks ning raha saatmiseks või saamiseks veebis.

Paysera süsteem ühendab paljude riikide pangad ja rahvusvahelised maksesüsteemid, pakkudes klientidele kõige soodsamaid hindu enamikele teenustele. Ülekanded Paysera kontolt pankadesse toimuvad samamoodi kui tavalised pangaülekanded. Kaardi saate siduda ka PayPali või muu süsteemiga, mis tunnistab VISA kaarte.

Registreerumine on tasuta ja võtab kõigest mõne minuti. Deebetkaardi saab tellida vähemalt 16-aastane isik, kes registreerub ja kinnitab oma isikusamasuse Paysera süsteemis. Paysera kontaktivaba deebetkaardiga saab maksta kõikides veebi- või füüsilistes poodides. Samuti saab raha välja võtta ka pangaautomaatidest. Rahalisi vahendeid saate oma Paysera kontole lisada ükskõik millisest pangast või Paysera sularaha sissemakse/väljamakse teeninduspunktis üle maailma. Ka Eestis on teeninduspunktis olemas, kus on võimalik teha sularaha sissemakseid ja väljamakseid.

Tasuta Paysera mobiilirakendus

Enam ei te sularaha ega pangakaarti kaasas kandma. Paysera mobiilirakendusega saate makseid teha mugavalt ja turvaliselt otse mobiiltelefonist. Mobiilirakendus on saadavad iOS-le ja Androidile.

Paysera statistika

Paysera maksekontot kasutab enam kui 350 000 eraisikut, üle 30 000 ettevõtte ning 15000 veebipoodi, meelelahutusportaali ja mänguarendajat. Rahaülekandeid on võimalik teha rohkem kui 180 riiki enam kui 30 valuutas.

Paysera partnerlusprogramm

Soovita ja teeni raha. Soovita sõbrale Payserat ja teeni raha. Teil on võimalik teenida 10% iga soovitatud kliendi pealt. Partnerlusprogramm on kõigile kasutajatele tasu ja osalemine on suurepärane viis lisaraha teenimiseks. Registreeri omale konto kohe.