PeerBerry

PeerBerry abil on kõigil võimalik luua endale passiivne sissetulek. Alusta investeerimist kõigest 10 euroga. Investeerimise keskkond pakub kuni 13,7% tootlust. PeerBerry investeerimisturul on võimalik investeerida tarbimislaenudesse, mis on pärit usaldusväärsetelt laenuandjatelt üle Euroopa. Alusta juba täna!

PeerBerry investeerimine

Investeerimisega alustamiseks täitke PeerBerry kodulehel registreerimise vorm ja tehke omale kasutaja. Et saada aktiivseks investoriks, tuleb kontole kanda ka raha. Kui raha kontole kantud, siis tuleb valida, millistesse laenudesse soovite investeerida. Võimalik seadistada ka automaatne investeerimise portfell. Oma portfelli käekäiku saate vaadata just siis kui ise soovite. Teenitud intressid võite edasi investeerida või pangakontole kanda.

PeerBerry investoriks võib hakata igaüks – eraisik või ettevõte. Pidage meeles, et peate olema vähemalt 18-aastane ja omama Euroopa panga pangakontot. Kõik Eesti pankade kontod on selleks sobivad.

PeerBerry statistika

  • Üle 142 500 000 € investeeritud
  • Investoritele 1 235 000+ eurot makstud intresse
  • Keskmine tootlus 11.53%
  • Kokku üle 13 900 investori
  • Minimaalne investeeringu summa 10€

PeerBerry Auto Invest

Auto Invest vaatab automaatselt üle laenude nimekirjad ja investeerib sinu raha laenudesse, mis vastavad just sinu strateegia eelistustele. Soovitud investeerimise kriteeriumite paika panemist hakkab PeerBeery Auto Invest teie eest investeerima. Veendumaks, et kõik töötab on teil võimalik igal ajal peatada või muuta.

Võimalikud on erinevad seadistused nagu näiteks: portfelli suurus, maksimaalne investeering ühe laenu kohta, intressimäär, laenu tähtaeg, laenu summa, riik, laenu väljastaja ja tagasiostu garanti. Samuti on võimalik seadistada ka automaatne reinvesteerimine ehk kõik olemasolevad vabad vahendid investeeritakse automaatselt uutesse laenudesse.

PeerBerry lojaalsuse tasemed

Kui olete juba aktiivsem investor ja omate kontol üle 10 000 euro, siis on võimalik teenida lisa raha suuremate intressimäärade näol. PeerBerry kolm lojaalsustaset on Silver (10 000€+ konto), Gold (25 000€+ konto) ja Platinum (40 000€+ konto). Boonust on võimalik teenida lisaks 0,5 kuni 1,0%. Kui olete saavutanud näiteks Silver taseme, siis saate oma investeeringult lisaks 0,5% tulu. See tähendab, et kui soovite investeerida laenu mille tootlus on 12%, saate 12% asemel 12,5%.