Profitus

Profitus on kinnisvarainvesteeringute platvorm. Kõik platvormi laenud on tagatud kinnisvaraga. Minimaalne investeeringu summa on kõigest 100€. Registreerige kohe ja hakkate saama erinevaid investeerimispakkumisi e-mailile!

Profitus investeerimine

Registreeri ja looge oma investori konto Profitus platvormile. Järgmisena kandke oma kontole raha, mida soovite investeerida. Tutvuge erinevate projektidega ja valige endale just kõige sobivamad välja. Investeeringu tegemiseks kulub ainult üks klikk. Kui raha investeeritud, siis iga kuu hakkate teenima intresse. Intressi hakatakse arvestama juba järgmisest tööpäevast, pärast raha laenusaajale ülekandmist. Teenitud summa investeerige kohe uutesse projektidesse, nii teenite liitintressi ja suurendate oma sissetulekud veelgi rohkem.

Profitus kogub raha kinnisvaraprojektide arendamiseks ja muudeks ettevõtluslaenudeks, kuid igal juhul on need kinnisvara tagatisega. Platvorm kontrollib laenusaaja õigeaegset arveldamist investoritega ja esindab täielikult investorite huve. Teisest küljest on Profitus suureks abiks ettevõttele, kuna see koondab paljude investorite raha, haldab paberimajandust ja pakub platvormi investoritele hõlpsaks aruandluseks.

Profitus statistika

  • Keskmine intress 10,88%
  • Keskmine investeeringu summa 9454€
  • Kokku investeeritud üle 7 100 000 euro
  • 39 kinnisvaraprojekti on saanud rahastuse
  • Juba üle 753 investori on liitunud