Reinvest24

Reinvest24 on kinnisvarasse investeerimise platvorm. Kinnisvarasse investeerimine on eraisikul tavaliselt üsna keeruline, kuna on üsna kõrged sisenemistasud. Sul peab olema korraga väga suur summa. Reinvest24 on aga seda muutmas. Nüüd on võimalik kõigil investeerida kinnisvarasse pisikeste summade kaupa. Kõik investeeringud on kaitstud hüpoteegiga. Tulu hakkad teenima renditulult ja kinnisvara väärtuse kasvust.

Reinvest24 investeerimine

Kas sa arvad, et oleks õige aeg saada kinnisvarainvestoriks? Kinnisvarasse investeerimine on lihtne. Registreerige omale konto. Logige sisse ja valige endale sobiv objekt, millesse soovite oma raha investeerida. Nüüd on võimalik osta teil selle objekti osakuid, mis hakkavad teile passiivset tulu teenima. Teenitud intressid reinvesteerige, et kasvatada oma kasumit veelgi. Kogu paberimajanduse ja haldamisega tegeleb portaal. Investeerimine kinnisvarasse iseseisvalt võib olla riskantne. Minimaalne summa investeerimiseks on 100 eurot. Maksimaalset investeerimissummat ei ole.

Investeeringute periood ei ole piiratud. Sul on võimalik igal hetkel müüa oma osakud Reinvest24 järelturul. Sinu raha koos teenitud intressidega makstakse välja pangakontole.

Üürikinnisvara pakub stabiilset rahavoog. Tark investor hajutab. Reinvest24 kinnisvara investeerimisplatvormi abil saad valida erinevat tüüpi objekte: äripinnad, elamupinnad, arendusprojektid või üüripinnad. Ühisinvesteerimine kinnisvarasse, mida pakub Reinvest24, on sisuliselt võrdne kinnisvara omamisega.

Ühisrahastusplatvormi läbi on turvaline ja lihtne investeerida oma raha Euroopa kinnisvarasse pikaajaliseks kapitali kasvuks. Reinvest24 kodulehel oleva kalkulaatori abil on võimalik arvutada ka investeeringute prognoositavat tootlust.

Reinvest24 statistika

  • Üle 12 000 000 euro investeeritud objektidesse
  • Väljamakstud investoritele üle 4 000 000 euro
  • Kombineeritud ajalooline tootlus on 14.6% aastas
  • Miinimum summa alustamiseks 100€

Reinvest24 soovitusprogramm

Kõik registreeritud kasutajad võivad liituda ka soovitusprogrammiga ja teenida sellelt vahendustasu. Sa saad omale unikaalse lingi, mida võid oma sõpradega jaga e-maili teel või Facebookis. Kui keegi vajutab sinu jagatud lingi peale ja registreerib end platvormil 30 päeva jooksul, siis teenid sina tulu. Kõik uued kasutajad kes liituvad platvormiga läbi sinu soovituslingi, saavad 10€ boonuse. Niipea, kui sinu sõber teeb oma esimese investeeringu, saad endale 1% vahendustasu investeeritud summast ja nii tervelt 365 päeva jooksul.

Ka sinul on võimalik saada kinnisvarainvestoriks, nautida passiivset sissetulekut ja alusta oma teekonda finantsvabaduse poole juba täna!