Rendity

Rendity võimaldab veebipõhiselt investeerida kinnisvarasse. Atraktiivsed projektid ja põnevad asukohad suurlinnades. See on midagi enamat kui lihtsalt kinnisvara investeerimisplatvorm. Investorina on sul võimalik koostada erinevatest kinnisvaraprojektidest portfelli, mis vastab just sinu soovidele. Sinu portfellis võib olla kümneid kinnisvaraobjekte üle Euroopa. Tutvuge investeerimisvõimalustega.

Rendity investeerimine

Alustage oma kinnisvaraportfelli loomist. Registreerige oma konto ja kinnitage see e-maili teel. Sisse logides näete kodulehel erinevaid projekte – valige endale meelepärane. Investeerige soovitud summa ja oletegi investor. Rendity hoiab teid edaspidi kursis projektiga toimuva kohta. Investeeringu lõppedes kantakse raha koos intressidega teie kontole.

Rendity pakub kahte erinevat investeerimisvõimalust:

  1. Arendusprojektid (Rendity Growth). Investeerige lühiajalistesse kinnisvaraprojektidesse. Kasvatage oma raha parima tootlusega. Tuntud kinnisvaraarendajate projektid.
  2. Rendiprojektid (Rendity Income). Lisatulu teenimine rendist. Investeerige üürimaksetega üürikinnisvarasse. Intressimaksed iga 3 kuu taga.

Arendusprojektidesse investeerides saavad investorid oma raha tähtaja lõpus. Üüriprojektidesse investeerides saavad investorid üüritulu kvartalijaotuse ja ka osa väärtusest, kui üürikinnisvara müüakse pärast valdusperioodi.

Igal projektil on sisse logides oma leht, kus leiate hea ülevaate. Sealt leiate kõige olulisema teabe ja tingimused. Investorid saavad regulaarselt teavet kinnisvaraprojekti käigu kohta.

Rendity investeerimisplatvorm on optimeeritud kõigi seadmete jaoks. Investeerige kasvõi oma nutitelefonist, kõikjal ja igal ajal.

Rendity Rating hindamissüsteem

Rendity hindamissüsteem on vahemikus A kuni E. See võimaldab investoritel projekte kiiresti võrrelda. Hinnang antakse erinevate näitajate põhjal: asukoht, hõivatus, arenguetapp, vara tüüp, projekti kestus, olemasolevad finantseeringud jm. Näiteks B-reitinguga projektidel on suurem risk kui A-reitinguga projektidel. Seega on B-reitinguga projektidel kõrgema riski tõttu tavaliselt ka kõrgem tulu kui A-reitinguga projektidel. Reiting ei tähenda, et üks projekt on hea ja teine halb. Iga investor valib endale sobivad projektides – hinnates oma riskitaluvust ja soovitud tootlust.

Registreeri kohe ja saa 25€ boonust

Rendity statistika

  • Rahastatud 38 projekti
  • Investeeritud üle 19 800 000 euro
  • Kokku üle 1800 investori
  • Miinimum summa alates 500 eurost

Kutsu oma sõpru ja teeni raha

Kui kutsute oma sõpru Rendity keskkonnaga liituma on võimalik teil teenida raha. Jagage oma unikaalset soovitus linki ja rääkige oma sõpradele Rendityst. Kui teie sõbrad registreeruvad teie lingi kaudu ja liituvad, saate mõlemad 100€ raha tagasi.