Robocash

Robocash on investeerimise platvorm, mis aitab investeerida Euroopa ja Aasia tarbimis-laenudesse. Kogu investeerimise protsess toimub automaatselt ja kõikidel laenudel on täielik “Buyback” tagasiostugarantii. Miinimum summa investeerimiseks on kõiges 10€.

Robocash investeerimine

Investeerimisega alusta juba täna! Esmalt looge konto – registreerige, tuvastage end skannitud dokumendiga ja ongi valmis. Kogu protsess võtab vähem kui 5 minutit. Kui teie isik on kontrollitud, lisage oma kontole raha, mille olete nõus investeerima, kuid pidage meeles, et minimaalne summa on 10 eurot. Järgmiseks seadistage oma portfell. Pange paika soovitud parameetrid ja Robocash hakkab automaatselt investeerima. Teenitud raha kandke oma pangakontole või reinvesteerige. Robocash investoritel puuduvad teenustasud.

Suureks plussiks on laenude ühiajalisus. Enamik saadaolevaid laene on lühiajalised, tavaliselt kuni 30 päeva. See võimaldab kiirelt investeerida ja kiirelt raha teenida. Ja seda korrata – kogu raha uuesti investeerida.

Iga laenusaaja teeb laenu tagasimaksmiseks makseid vastavalt allkirjastatud laenulepingule. Laenu investeerinud investori intressid kantakse tema kontole pärast seda, kui laenusaaja on laenu tagasi maksnud. Kui investor annab laenu summas 50 eurot, siis ta saab tagasi 70 eurot + intressiga.

Robocash statistika

  • Investeeritud üle 58 000 000 euro
  • Keskmine tootlus 12%
  • Investeeri alates 10 eurost
  • Auto invest ja cashback

Robocash auto invest

Täielikult automatiseeritud investeerimine. Et hoida oma väärtusliku aega kokku, siis Robocash platvormil on investeerimine automaatne. See tähendab, et te ei pea oma aega raiskama sobivate laenude otsimisele ja valimisele. Investor näeb laenuvõtja kohta ka teavet, näiteks laenude tingimusi ja suurust, samuti laenuvõtja kodakondsusriiki.

Robocash buyback tagasiostugarantii

Investeeringutega kaasneb alati risk, kuid Robocash pakub kõikidel laenudel täieliku tagasiostugarantiid (Buyback). Kui laenuvõtja jääb viivisesse üle 30 päeva, siis ostetakse teilt laen tagasi. Laenufirmad kannavad kõik riskid, nii et te ei peaks selle pärast muretsema.