Swaper

Investeerige Swaper abil tarbimislaenudesse ja teenige aastas kuni 12%. Swaperis saate alustada vaid 10 eurost ja platvormil endal puuduvad lisatasud. Kõikidel Swaper laenudel on BuyBack garantii. Kui laenuvõtjad hilinevad maksetega kauem kui 30 päeva, siis ostab Swaper laenu investorilt tagasi.

Swaper investeerimine

Konto loomine on väga lihtne – registreerige ennast kasutajaks ja oletegi investor. Swaperi kasutamiseks peate olema vähemalt 18 aastat vana ja omama pangakontot. Kasutaja tegemiseks peate täitma registreerimisvormi ja laadima ülesse passi või ID-kaardi koopia/pildi. Raha saab oma kontole lisada kas pangaülekandega või TransferWise’i abil. Swaperiga investeerimiseks on kaks võimalust:

  1. Käsitsi investeerimine – valite ise enda soovi järgi nimekirjast laenud ja investeerite
  2. Automaatne investeerimise portfell – funktsioon, mis investeerib laenudesse automaatselt

Portaal toetab nii EUR (euro) kui GPB (inglise nael) valuutasid. Platvormi kõige suurem pluss on see, et kõik laenud on fikseeritud 12% aastase intressimääraga. Lisaks on olemas automaatne investeerimine Auto Invest. Oma investeeringuid on mugav hallata ka iOS või Android mobiilirakendusega, mille saate all laadida AppStore või PlayStore’st.

Swaper statistika

  • Üle 2700 aktiivse investori
  • 83 700 000+ eurot laenusid välja antud
  • 1 400 000 eurot intresse makstud investoritele
  • Poola, Hispaania ja Taani tarbimislaenud

Swaper BuyBacki garantii

Swaper annab kõikide laenudele BuyBacki garantii, mis on platvormi nimekirjas. Tagasiostu garantii tähendab, et Swaper kompenseerib investoritele nii investeeritud põhisumma kui ka kogunenud intressi, kui laenuvõtja hilineb rohkem kui 30 päeva laenu tagasi maksmisega.

Swaper Auto-Invest portfell

Kui teil on konto loodud ja raha lisatud, saate luua omale Auto-Invest portfelli. Auto-Invest investeerib automaatselt teie valitud kriteeriumide alusel erinevatesse laenudesse. Kriteeriumide seadistused on erinevad. Võimalik on paika panna: aastane intressimäära vahemik, maksimaalne investeeringu summa ühte laenu, kui palju on põhisummat saadaval laenu investeerimiseks, laenu tähtaeg, riigid, reinvesteerimine jm. Kui olete välja valinud just teile sobivad kriteeriumidega, peate nõustuma tingimustega ja klõpsama “Create portfolio” nuppu. Pange tähele, et saate alati olemasolevat portfelli kontoülevaatest redigeerida, peatada või kustutada. Seadistusi tehes pidage silmas, et see ei piiraks teie laenudesse investeerimisvõimalusi – näiteks valige ühe riigi asemel mitu riiki, kuhu soovite investeerida. Nii leiab automaatne süsteem hoopis rohkem sobivaid laene.

Kui Auto-Invest on seadistatud, siis on igal ajal võimalik ka käsitsi laenudesse investeerida.
 

Swaper lojaalsusprogramm

Lojaalsuse boonust antakse teile siis, kui teie konto koguväärtus on olnud kolmel järjestikusel kuul vähemalt 5000€. Siis on teil võimelik teenida lisaks 2%. Süsteem kontrollib teie konto väärtust iga kalendrikuu lõpus. See tähendab, et kui olete registreerunud investorina näiteks 11. jaanuaril ja investeerite 5000 eurot, arvestatakse jaanuarikuu juba teie lojaalsusboonuse hulka. Boonuse kohta tuleb ka e-maili teavitus.