Viainvest

Viainvesti abil investeerid 11% aastatootlusega Euroopa tarbimislaenudesse. Minimaalne summa ühe investeeringu kohta on 10 eurot.

Viainvest investeerimine

Viainvest registreerimisprotsess on väga lihtne – peate vaid täitma registreerimisvormi, esitades oma isiklikud andmed ja kontaktandmed. Registreeri oma investori konto siin! Kontole saab sissemakseid teha otse oma pangakontolt. Raha jõuab kohale tavaliselt kahe tööpäevaga. Investeerimisega saab alustad juba 10 euroga.

Investeerida on võimalik tarbimislaenudesse, mille tähtaeg on tavaliselt 7-30 päeva. Laenusaaja on kohustatud määratud tähtaja jooksul kogu laenusumma tagasi maksma. Kui on tegemist pikema tarbimislaenuga (3 kuni 12 kuud), siis toimuvad maksed igekuiselt.

Kui soovite säästa aega ja investeerida korraga mitmesse laenu, siis on võimalik kasutada automaatsed investeerimise funktsiooni. Teie lihtsalt seadistate portfelli jaoks vastavad kriteeriumid ja arvuti teeb kõik toimingud teie eest.

Viainvest laenuportaal ühendab laenuvõtjad ja investorid, pakkudes turvalist ja läbipaistvat investeerimise võimalust. Platvormi kasutamine on tasuta ja ei lisanud lisatasusid.

Viainvest statistika

  • Üle 12600 registreerinud kasutaja
  • Üle 7,3 miljoni välja antud laene
  • Keskmine intress 11% aastas
  • Minimaalne investeering 10€

Viainvest tagasiostugarantii

Kui tagasiostugarantiiga (Buyback Guarantee) tagatud laen hilineb rohkem kui 30 päeva, ostab laenu väljastaja konkreetse laenu tagasi maksmata põhiosa nimiväärtuses pluss kogunenud intressitulu. Taolist garantiid pakutakse ainult nendele laenudele, millel on ka vastav ikoon.

Viainvest boonus

Kutsu oma sõpru liituma ja teenid 10€. Ja mitte ainult sina vaid ka sinu sõber. Igal kasutaja on oma unikaalne registreerimislink, mida saad sõpradele jagada – Facebookis, Instagramis, e-maili teel vms.