Wisefund

Investeerige oma rahalisse vabadusse. Wisefund pakub teile võimalust investeerida erinevatesse ettevõtetesse ärilaenude abil. Regulaarne ja garanteeritud sissetulek investeeringult koos igakuiste väljamaksetega.

Wisefund investeerimine

Kuidas alustada? Avage konto – konto loomine on kiire ja lihtne. Vaadake ise järgi! Kinnitage oma isik ja alustage investeerimist. Investeeringuid saate teha alates 10 eurost, kuid minimaalne investeeringusumma täpsustatakse iga loetletud laenu kohta eraldi. Ja selle summa pealt teenite juba järgmine kuu intressi.

Kõik laenude tootlused on väljas aastase protsendimääraga. See on tavapärane meetod intressimäärade kuvamiseks. Wisefundi intressimäärad on tavaliselt 5-21% vahel ehk kõik oleneb projektist endast. Keskmist intressi protsenti on võimalik vaadata kodulehe esilehelt.

Investeeringute tootluse maksimeerimsieks tuleb teenitud intressid kohe järgmistesse laenudesse paigutada. See tagab, et raha töötab teie jaoks koguaeg ja ei seisa niisama kontol. Nii on võimalik ka minimeerida riske.

Wisefund statistika

  • Keskmine intress 18,00%
  • Kokku üle 1500 investori
  • Investeeritud kokku üle 2 900 000 euro
  • Investoritele makstud kokku üle 44 558 euro intresse

Liituge sadade investoritega, kes teenivad oma investeeringutest tõelist kasu iga kuu!

Kui tekib selline olukord, et laenusaaja (ettevõte) maksab ennetähtaegselt laenu tagasi, siis sellise puhul saate kuu lõpuni järelejäänud osa tasumata põhiosa koos kogunenud intressidega.

Wisefund küll kontrollib kõiki ettevõtteid ja nende krediidivõimekust aga oluline on siiski meeles pidada, et ettevõtetele laenu andmisel on oma risk. Et riski vähendada, soovitatakse oma investeeringud jagada mitme ettevõte vahel. Investeerides mitmesse ettevõttesse vaid väkese osa, maandate riski oluliselt, kui suurt summad ühele ettevõttele laenates.